Späť na výsledky

Novo postavené apartmány v slnečnej dedinke Tamsweg

1-2
ID: AT0075

Novopostavené apartmány s moderným dizajnom, slnečnými terasami a krásnymi záhradami prichádzajú na trh bez povinnosti prenájmu a nachádzajú sa v malebnom Tamswegu v blízkosti lyžiarskych stredísk Katschberg a Obertauern.

Prečítajte si viac

162 232 € - 214 432 €

144 592 £ - 191 116 £

180 060 $ - 237 997 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Úplne nové apartmány s moderným dizajnom sa nachádzajú na slnečnom mieste v krásnej dedine Tamsweg v blízkosti všetkých základných zariadení a služieb. Populárne lyžiarske strediská ako Katschberg a väčšie Obertauern sú vzdialené 20 minút jazdy autom. Táto oblasť stojí za návštevu aj počas leta a ponúka nespočetné množstvo zábavných aktivít, ako je pešia turistika, cykloturistika, rafting, paragliding a mnoho ďalších. Táto oblasť je stále relatívne neznáma, takže ceny nehnuteľností sú atraktívne. Apartmány sú starostlivo navrhnuté tak, aby vytvorili moderný obytný priestor so všetkými výhodami súčasnosti. Napriek tomu ale ostávajú útulné a domácke. S rozlohou 60 - 71 m2 pozostávajú z obývacej izby, kuchyne, jednej alebo dvoch spální a kúpeľne. Všetky apartmány majú slnečnú terasu a juhozápadné záhrady. Každý apartmán má priestranné skladovacie priestory. Je možné zakúpiť parkovanie v podzemnej garáži. Dôležité je, že pre turistov neexistuje žiadna povinnosť prenájmu, takže apartmán môžete používať podľa vlastného uváženia počas štyroch ročných období.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247