Späť na výsledky

Super luxusné apartmány v Kitzbüheli

3
ID: AT0110

Luxusný horský apartmán v bezprostrednej blízkosti slávneho lyžiarskeho strediska Kitzbuehel, ktoré je pokladané za jedno z najlepších stredísk vôbec...

Prečítajte si viac

2 250 000 €

2 029 482 £

2 539 476 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Vysoko luxusný apartmán s 3 izbami sa nachádza v bezprostrednej blízkosti slávneho lyžiarskeho strediska Kitzbuehel a neďaleko golfového ihriska a jazera Schwarzsee. Kitzbühel sa nachádza v srdci Álp a je pokladaný za číslo 1 na zozname miestnych športových stredísk. Možno preto, že je očarujúcou kombináciou tradícií a životného štýlu. Stredisko je uhniezdené v očarujúcej krajine medzi Kitzbüheler Horn a slávnou zjazdovkou Hahnenkamm, ktorá patrí k tým najnáročnejším v Alpách. Dychberúce prostredie ale ponúka široké športové vyžitie nielen v zime, ale aj v lete. Očarujúce je aj historické centrum mestečka Kitzbuehel. To ponúka veľa možností zábavy od nakupovania, cez ochutnávku miestnej gastronómie, ktorá dosahuje svetovú úroveň, až po bohaté "après ski" vyžitie. Jazero Schwarzsee sa nachádza len pár minút pešej chôdze odtiaľto a ponúka prekrásne kúpanie, ktoré poteší celú rodinu. Tento apartmán s veľkosťou cca 173 m2 je umiestnený v päťposchodovom dome v Kitzbüheli. Vedie k nemu schodisko alebo výťah. Apartmán je vybavený otvorenou obývacou izbou a jedálňou s kvalitnou kuchyňou. Z tej sa dá vyjsť von na juhozápadne orientovaný balkón a nechať sa láskať lúčami popoludňajšieho slnka. Hlavná spálňa má vlastnú kúpeľňu vrátane luxusnej sauny. Dve ďalšie izby pre hostí alebo deti sú typu en-suite (tj. každá má svoju vlastnú kúpeľňu) a ponúkajú ďalší priestor na využitie. Apartmán je takmer kompletne vybavený nábytkom v najmodernejšom štýle a najvyššej kvalite. Je vykurovaný efektívnym plynovým podlahovým kúrením. K apartmánu patria dve parkovacie miesta v garáži a pivničný priestor. Celkovo ide o krásny byt s dobrou dispozíciou a zaujímavým konceptom.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247