Späť na výsledky

Nové lyžiarske apartmány blízko Schladmingu

1-3
ID: AT0198

Tento luxusný nový apartmánový projekt s reštauráciou a wellness vznikne v kľudnej a pôvabné dedinke Öblarn medzi Schladmingom a Tauplitz ...

Prečítajte si viac

129 900 € - 575 800 €

111 445 £ - 493 996 £

157 387 $ - 697 641 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Ponúkame na predaj luxusné apartmány rôznych veľkostí v krásnom novom rezorte v tradičnom alpskom mestečku Öblarn, necelých 20 minút jazdy do lyžiarskych areálov Schladming a Tauplitz. Perfektné investície v Alpách - centrálna poloha v centre s blízkosťou zjazdoviek, pokojné prostredie v neskazené prírode, moderné rezort sa spa a reštaurácií. Predpokladané dokončenie projektu sa očakáva v roku 2022.

Tento zcela nový projekt bude postavený v centre malebného mestečka Öblarn, ktorým preteká rieka Enns a ktorému dominuje impozantný barokový kostol. Öblarn je idylicky zasadený do alpskej scenérie a obklopujú ho alpské vrcholky Grasberg, Gumpeneck a Grimming. Lyžiarsky areál Schladming je vzdialený len necelých 20 minút jazdy a ponúka 123km zjazdoviek rôznych úrovní. Ďalšia možnosť lyžovania a snowboardingu je v blízkom Tauplitz (asi 20 minút jazdy), ktorý ponúka cez 40km zjazdoviek a je ideálny pre rodiny s deťmi. Najbližšie golfové ihrisko sa nachádzajú buď v Pichlarnu alebo vo Schladmingu. Oblasť je tiež ideálny pre pešiu turistiku a cyklistiku. Známa je napríklad Ennská cyklotrasa začínajúce v 1026 n. M. V salcurksém Falchauwinklu a vedúci romantickou horskou krajinou až do mestečka Enns. Do Öblarn sa dostanete autom za 6h z Prahy, 5h40 z Brna a 5h20 z Bratislavy.

Tento úplne nový projekt bude pozostávať z dvoch budov. V hlavnej budove bude reštaurácia a recepcia a v druhej budove bude umiestnené na prízemí veľké spa s niekoľkými druhmi sáun a relaxačná zóna a vo vyšších poschodiach luxusné apartmány. Budovy budú spojené podzemnou chodbou. Na predaj sú apartmány rôznych veľkostí od 25 do 125m2. Každý apartmán bude mať terasu alebo balkón orientované na juhozápad ponúkajúce krásne pohľady na hory. Ku každému bude tiež patriť buď podzemné parkovacie miesto v garáži alebo vonkajšie miesto na státie a ďalej úložný priestor. Jednotky budú predávané na kľúč plne zariadené a vybavené nábytkom, ktorý bude vybraný tímom interiérových dizajnérov. Samozrejmosťou bude plne vybavená kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi, moderné kúpeľne a kúrenie v podlahe. Všetko bude dokončené v modernom štýle s dôrazom na alpské prvky a maximálny komfort. Pri kúpe pri výstavbe je možné nechať spojiť viac apartmánov a vytvoriť väčšie jednotky.

Apartmány budú ponúkať kombináciu vlastného použitia a profesionálneho prenájmu, o ktorý sa bude starať miestna prenajímacia agentúra. Tá zaistí kompletnú škálu služieb vrátane prijímanie hostí, upratovanie, prevádzky recepcie, rezervačného systému alebo marketingu. Po uplynutí nájomnej zmluvy za 20 rokov je možné byty užívať ako voľnočasové bývanie bez povinného prenájmu!.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247