Späť na výsledky

Nové lyžiarske apartmány blízko Schladmingu

1-3
ID: AT0198

Nový luxusný projekt s investičnými alpskými apartmánmi na predaj v mestečku Öblarn neďaleko zjazdoviek obľúbených lyžiarskych areálov Schladming a Tauplitz …

Prečítajte si viac

cena na požiadanie

cena na požiadanie

cena na požiadanie

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Ponúkame na predaj luxusné apartmány rôznych veľkostí v krásnom novom rezorte v tradičnom alpskom mestečku Öblarn, necelých 20 minút jazdy do lyžiarskych areálov Schladming a Tauplitz. Perfektné investície v Alpách - centrálna poloha v centre s blízkosťou zjazdoviek, pokojné prostredie v neskazené prírode, moderné rezort.

Tento zcela nový projekt bude postavený v centre malebného mestečka Öblarn, ktorým preteká rieka Enns a ktorému dominuje impozantný barokový kostol. Öblarn je idylicky zasadený do alpskej scenérie a obklopujú ho alpské vrcholky Grasberg, Gumpeneck a Grimming. Lyžiarsky areál Schladming je vzdialený len necelých 20 minút jazdy a ponúka 123km zjazdoviek rôznych úrovní. Ďalšia možnosť lyžovania a snowboardingu je v blízkom Tauplitz (asi 20 minút jazdy), ktorý ponúka cez 40km zjazdoviek a je ideálny pre rodiny s deťmi. Najbližšie golfové ihrisko sa nachádzajú buď v Pichlarnu alebo vo Schladmingu. Oblasť je tiež ideálny pre pešiu turistiku a cyklistiku. Známa je napríklad Ennská cyklotrasa začínajúce v 1026 n. M. V salcurksém Falchauwinklu a vedúci romantickou horskou krajinou až do mestečka Enns. Do Öblarn sa dostanete autom za 6h z Prahy, 5h40 z Brna a 5h20 z Bratislavy.

Projekt je v súčasnosti vo fáze plánovania. Pre viac informácií o cenách a typoch apartmánov nás, prosím, kontaktujte.

Apartmány budú ponúkať kombináciu vlastného použitia a profesionálneho prenájmu, o ktorý sa bude starať miestna prenajímacia agentúra. Tá zaistí kompletnú škálu služieb vrátane prijímanie hostí, upratovanie, prevádzky recepcie, rezervačného systému alebo marketingu. Po uplynutí nájomnej zmluvy za 20 rokov je možné byty užívať ako voľnočasové bývanie bez povinného prenájmu!.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247