Späť na výsledky

Nové horskej chaty priamo pri lanovke, Hinterstoder

3
ID: AT0196

Úžasné, úplne nové horské chalety na predaj budú situované priamo pri lanovke v jednom z najlepšie dostupných lyžiarskych stredísk v Rakúsku v Hinterstoder

Prečítajte si viac

388 723 € - 509 322 €

336 264 £ - 440 587 £

471 868 $ - 618 263 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Domus Global ponúka na predaj úžasné nové horskej chaty priamo pri lanovke v obľúbenom lyžiarskom stredisku Hinterstoder.

POLOHA: Skvelá príležitosť ku kúpe jedného z 5 novopostavených chaletov v obľúbenom letovisku Hinterstoder - Höss v rekreačnej oblasti Pyhrn-Priel v Hornom Rakúsku. Tieto úplne nové chaty, ktoré sú v súčasnosti vo výstavbe, sa nachádzajú v Hutterer-Böden nad Hinterstoder (asi 15 minút jazdy) a budú priamo napojené na lyžiarsky areál s 40 km dokonale upravených zjazdoviek rôznych úrovní. Chalety budú situované uprostred nedotknutej alpskej prírody a ponúknu dostatok súkromia, kľud a úžasný výhľad na okolité krájunu. V Hutterer-Boden je niekoľko reštaurácií so supermarketom, ďalšie obchody sú tiež dole v Hinterstoder.

NEHNUTEĽNOSŤ: Chalety sa stavajú v miernom kopci v bezprostrednej blízkosti sedačkovej lanovky Hösskogel. Sú ľahko dostupné autom po súkromnej ceste. Tieto atraktívne chalety budú postavené z vysoko kvalitných lokálnych materiálov a ekologického dreva a ponúknu priestranné a pohodlné interiéry. K predaji sú 3 úplne samostatné chaty s obytným priestorom cca 109 m² a 2 menšie dvojdomy o ploche cca 82 m². Všetky domy majú obývacia izba s kuchynským kútom, 3 spálne, 1 kúpeľňu a 1 samostatné WC. Vonku má potom každá chata terasu a parkovacie miesto.

POUŽITIE: Chalety budú určené na volnočasovému bývanie - nový majiteľ teda nie je povinný ich prenajímať. Prenájom je ale možný.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247