Späť na výsledky

Nové chaty v idylickom alpskom mestečku Chalets Rauris

3
ID: AT0069

Projekt úplne nových chatiek postavených v tradičnom alpskom štýle a najnovším technickým vybavením. Tieto chaty sa nachádzajú vedľa lyžiarskeho vleku v národnom parku Home Tauern a sú ideálnym útočiskom v letnom aj zimnom období.

Prečítajte si viac

205 000 € - 645 000 €

175 783 £ - 553 074 £

248 855 $ - 782 984 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tieto chaty, ktoré sú momentálne vo výstavbe, nachádzajú sa priamo pri lyžiarskom vleku v Raurise - malebnej alpskej dedine v srdci očarujúceho údolia v národnom parku Hohe Tauern. Rauris sa nachádza vo výške 950 metrov nad morom, s fantastickým výhľadom na okolité hory a širokú škálu voľnočasových aktivít v idylickom vidieckom prostredí. Obec má niekoľko obchodov a občiansku vybavenosť, ale vďaka svojmu odľahlému charakteru si udržiava diskrétnu a príjemnú atmosféru. Je ideálnym miestom pre športových nadšencov aj milovníkov prírody. Lyžiarska oblasť Raurisertal - Hochalmbahnen ponúka 32 km zjazdoviek. Väčšie lyžiarske strediská, ako je Zell am See / Kaprun, sú vzdialené len 30 minút jazdy autom. Centrum obce je vzdialené iba 300 metrov. Celkom 17 chát s kapacitou do 8 osôb bude postavených na pozemkoch od 239 m² do 410 m². Kupujúci si môžu vybrať z 3 druhov chát. Chaty budú kompletne dokončené vrátane drevených balkónov, terás, príjazdových ciest a záhrad. Malé zmeny podľa prianí klientov sú stále možné. Je tiež možné si kúpiť kompletné vybavenie, ak chcete chatu začať okamžite používať a ušetriť námahu pri hľadaní a nákupe nábytku.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247