Späť na výsledky

Nové byty v Matrei s istotou snehu

1-2
ID: AT0165

Pôvabné lyžiarske apartmány vo východotyrolském stredisku Matrei sú určené na turistickému prenájom v kombinácii s vlastným užitím a ponúkajú zaujímavý výnos okolo 5-6% ...

Prečítajte si viac

145 000 € - 459 000 €

125 501 £ - 397 276 £

174 750 $ - 553 176 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Ponúkame nový projekt pôvabných lyžiarskych apartmánov v peknom stredisku Matrei vo východnom Tirolsku. Apartmány ležia len 7 minút chôdze od zjazdoviek a ponúkajú vynikajúce investičné výnos.

POLOHA : Tento malý projekt bude stáť vo výhodní časti obce, presne medzi centrom mesta a zjazdovkami. Dolná stanica lanovky Goldried je len 7 minút chôdze od projektu, dva supermarkety sú cez ulicu a mnoho reštaurácií a obchodov leží v blízkom okolí. Lyžiarske stredisko Kals-Matrei sa nachádza v srdci národného parku Hohe Tauern vo východnom Tirolsku. Je obklopená pôsobivými horskými vrcholky týčiacimi sa do výšky viac ako 3 000 metrov, vrátane Großvenediger a Großglockner, teda najvyšších hôr v Rakúsku. Matrei je najväčšou obcou v regióne a hlavné destináciou pre turistov, ktorí chcú navštíviť národný park, ktorý si svoju popularitou získal vďaka nedotknutej a prirodzenej atmosfére. Lyžiarska oblasť sa nachádza v nadmorskej výške 1 020 až 2 422 metrov a má 43 km zjazdoviek. Stredisko ponúka v zime aj pešiu turistiku a sánkovanie. Je to tiež obľúbená destinácia na jar a v lete, a to predovšetkým vďaka nespočetných turistických a cyklistických chodníkov a aktivít pre outdoorových nadšencov.

Matrei je 2 hodiny od Salzburgu a len 60 km od talianskych hraníc, a preto je tu taliansky vplyv veľmi viditeľný.

O PROJEKTE : V projekte je na predaj len 14 bytov, každý s terasou alebo balkónom s nádherným výhľadom, väčšina z bytov má súkromnú saunu. Každý byt sa predáva s parkovacím miestom a nábytkom.

INVESTÍCIE

Lyžiarske apartmány ponúkajú skvelú kombináciu vlastného použitia a profesionálneho prenájmu s veľmi atraktívnym výnosom z výnosu 5-6%.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247