Späť na výsledky

Nové apartmány vo Schladmingu

2
ID: AT0173

Nový projekt v rakúskom Schladmingu ponúka na predaj luxusné apartmány v dochadzkove vzdialenosti od lanovky. Získate výnos z prevádzky aj rast hodnoty...

Prečítajte si viac

267 050 € - 512 505 €

246 826 £ - 473 693 £

316 609 $ - 607 615 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tento úplne nový projekt bude situovaný v krásnej lokalite v centre mesta Schladming, len 6 minút chôdze o lanovky Planai a tiež neďaleko supermarketu, pekárne, obchodov a reštaurácií. Schladming je jednou z najobľúbenejších lyžiarskych destinácií pre českých a slovenských návštevníkov nielen vďaka skvelej dostupnosti (4h50 z Prahy, 4h30 z Brna a 3h40 z Bratislavy), ale hlavne kvôli prírodným krásam a obrovskej škále športového vyžitia v zime aj v lete, od lyžovania na 120 km výborne upravených zjazdoviek, po nespočetné bežkárske trate, horolezectvo, pešiu a cykloturistiku a mnoho ďalšieho. Každoročne sa sem schádzajú najlepší slalomári z celého sveta a porovnávajú svoje sily pri pretekoch Svetového pohára v alpskom lyžovaní. Tento projekt bude mať 19 apartmánov o výmere od 36m2 až 91m2. Ku každému bude patriť jedno garážové parkovacie miesto, úložný priestor a vonkajší priestor v podobe balkóna, terasy alebo záhradky. Apartmány budú postavené v modernom elegantnom alpskom štýle a predstavujú ideálne investičné nehnuteľnosti s povinnosťou prenájmu v kombinácii s vlastným užitím a možnosťou zaujímavého výnosu. V prípadě prenájmu rezort bude spravovať miestna prenajímacia agentúra, ktorá sa postará o všetok servis. Je tiež možnosť apartmány kúpiť ako hlavné bydlisko a mať tu trvalý pobyt. Apartmány sa začnú stavať tento rok s predpokladaným dokončením do konca roka 2021 (možno aj skôr).
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247