Späť na výsledky

Nové apartmány v slnečnom a pokojnom Mariapfarre

D 1
ID: AT0068

Unikátna príležitosť na nákup úplne nových apartmánov v pokojnom meste Mariapfarr v blízkosti mnohých lyžiarskych stredísk v regióne Lungau uprostred nádhernej scenérie. Voľný prístup do wellness a atraktívne výnosy z prenájmu sú len niektoré z najdôležitejších vlastností tohto jedinečného objektu.

Prečítajte si viac

132 500 € - 493 000 €

117 825 £ - 438 399 £

145 236 $ - 540 386 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tento úplne nový bytový komplex, ktorý sa má dokončiť v júli 2019, sa nachádza v Mariapfarr - jednom z najslnečnejších miest v Rakúsku - v biosférickej rezervácii Lungau v blízkosti lyžiarskych zjazdoviek a golfového klubu. Rezort bude prevádzkovaný popredným rakúskym prenajímateľom dovolenkových nehnuteľností ako apartmánový hotel. Kúpou apartmánu môžete využívať výhody atraktívnych výnosov z prenájmu a môžete ho sami tiež používať na obmedzené obdobie. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza niekoľko stredne veľkých lyžiarskych stredísk v regióne Lungau - vrátane Fanningbergu (7 km, 30 km zjazdoviek), Großeck - Speiereck (8 km, 50 km zjazdoviek), Katschberg (15 km, 70 km svahov) alebo Obertauern (vzdialené 22 km, 100 km zjazdoviek). Apartmány budú mať rozlohu 35 - 90 m² a budú postavené z kvalitných miestnych materiálov a budú disponovať veľkými oknami, ktoré umožnia prenikaniu veľkého množstva svetla. Niektoré budú mať dokonca balkóny alebo malé záhrady. Ceny sú stanovené od 132 500 do 493 000 EUR vrátane vybavenia. Čerešničkou na torte je voľný vstup do wellness centra so saunami, vírivkou, 2 vonkajšími bazénmi, telocvičňou, masérmi a lekárom. V areáli bude tiež otvorená reštaurácia pre rezidentov. Ďalšie vybavenie zahŕňa lobby, práčovňu, lyžiareň, konferenčnú miestnosť, vínnu pivnicu a podzemné a nadzemné parkovisko. Vzhľadom na vysokú kvalitu tohoto komplexu spojenú s veľmi rozumnou cenou a potenciálom zisku z prenájmu sa očakáva, že tieto byty prilákajú veľa záujemcov, preto nás prosím kontaktujte čo najskôr, aby ste nepremeškali túto jedinečnú príležitosť! Projekt bude dokončený v júli 2019. KUPUJÚCI NEPLATÍ ŽIADNU PROVÍZIU!
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247