Späť na výsledky

Lyžiarske apartmány v Ehrwald u Zugspitze

1 1
ID: AT0211

Pekné nové apartmány na predaj v oblasti Zugspitze Arena! Skvelé umiestnenie v blízkosti lyžiarskeho areálu, bežeckých tratí alebo golfového ihriska v Ehrwald …

Prečítajte si viac

380 000 € - 415 000 €

328 718 £ - 358 994 £

461 279 $ - 503 766 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Elegantné byty na predaj v novom projekte v Ehrwald v rekreačnej oblasti Tiroler Zugspitz Arena. Kombinácia profesionálneho prenájmu a súkromného použitia.

POLOHA: Priamo na úpätí impozantného 2962 metrov vysokého Zugspitze sa nachádza mesto Ehrwald, ktoré sa stalo obľúbenou zimný a letnú prázdninovú destinácií vďaka nedotknutej prírode. V zime si lyžiari môžu užiť 147 km perfektne pripravených zjazdoviek v lyžiarskych strediskách Wetterstein, Ehrwalder Alm a Zugspitzplatt. Návštevníci si môžu tiež užiť ďalšie zaujímavé aktivity vrátane jazdy na saniach ťahaných koňmi alebo curlingu. Raz týždenne ponúka Ehrwalder Almbahnen nočné sánkovanie na osvetlenej zjazdovke. Letná sezóna sa ponukou vyrovná tej zimné - iste si tu užijete vysokohorské túry, pohodové prechádzky, lezenie po ferratách alebo jazdu na horských bicykloch. Moderná horolezecká stena Ehrwald je ideálna pre vášnivých horolezcov. Golfisti ocenia deväťjamkové golfové ihrisko v Tiroler Zugspitz Arena.

NEHNUTEĽNOSŤ: Luxusné apartmány sa stavia v srdci Ehrwald, vedľa golfového ihriska len desať minút chôdze od lyžiarskeho areálu. Priamo pred apartmánovým domom začína bežecká trať. Zastávka bezplatného skibusu je tiež priamo pred budovou. K dispozícii bude iba 15 bytov. Všetky apartmány budú mať z okien a z balkónov úchvatný výhľad na Zugspitze. Majiteľom bude k dispozícii recepcia s lobby a luxusné wellness s krytým bazénom, fínskou saunou, bio saunou, infračervenou kabínou, regeneračné sprchou a s relaxačnou miestnosťou. Vonkajšia záhrada bude ideálny pre relaxáciu na slnku v lete a pre osvieženie po saunovaní v zime. Všetky byty budú dodávané na kľúč plne vybavené prvotriednym nábytkom a špičkovými spotrebičmi.

DOSTUPNÉ APARTMÁNY:

Top A9 - 59,74 m2 - 2 spálne - 415 000 EUR vr. parkovanie a vybavenie nábytkom

Top A13 - 53,50 m2 - 2 spálne - 380 000 EUR vr. parkovanie a vybavenie nábytkom

POUŽITIE: Apartmány ponúkajú kombináciu súkromného užívania a profesionálneho prenájmu prostredníctvom profesionálne agentúry, ktorá zaistí komplexný bezproblémový servis.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247