Späť na výsledky

Luxusný vidiecky dom s výhľadom na Hahnenkamm v Kitzbüheli

4
ID: AT0102

Štýlový vidiecky dom na golfovom ihrisku v Kitzbüheli. Priestranný, elegantný a zasadený do bohatej štvrti, tento objekt bude perfektným alpským domovom.

Prečítajte si viac

3 900 000 €

3 537 983 £

4 583 075 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tento 4-izbový domček so 4 kúpeľňami, postavený v roku 2016 na golfovom ihrisku Kitzbühel, je skutočným skrytým klenotom. Nachádza sa v krásnej štvrti uprostred malebnej krajiny. Pohľad na svetoznámy Hahnenkamm, obasť Wilder Kaiser a južné hory je skutočne jedinečný a poskytuje dokonalé zázemie na relaxáciu. Okrem toho je mimoriadne výhodné umiestnenie pri golfovom ihrisku. Do centra mesta Kitzbühel s mnohými možnosťami na nákupy, vynikajúce stravovanie, nočný život a relaxáciu sa dostanete za pár minút autom alebo na bicykli. Stručne povedané, táto stavba je dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pokojné útočisko v idylickom prostredí, ale v blízkosti všetkého vybavenia legendárneho lyžiarskeho strediska. Objekt bol navrhnutý so štýlom a predstavuje dobre premyslený koncept, kde sa medzinárodná atmosféra bezproblémovo spája s miestnymi materiálmi. Pozornosť na detail je jasná v celom objekte - hlavnými zložkami tejto rezidencie sú množstvá skla, odhalený betón, moderné prvky, rekultivované drevené a dubové podlahy. Celková obytná/využiteľná plocha je tesne nad 365m2 a rozkladá sa na troch poschodiach. V podkroví je otvorená obývacia a jedálenská časť so štýlovým krbom. Odtiaľto máte možnosť vyjsť na južnú/západnú terasu, aby ste si užili nádherný západ slnka nad Kitzbühelom. V prízemí sú dve izby pre hostí a ďalšia kúpeľňa. Toto poschodie je zavŕšené luxusnou miestnosťou, ktorá je rozdelená na veľkú kúpeľňu, šatňu a spálňu. Suterén je rozdelený na wellness a fitness centrum a ďalšiu hosťovskú izbu s vlastnou kúpeľňou. Vašu flotilu áut je možné zaparkovať v garáži, ktorá ponúka priestor pre dve autá a je tu aj otvorená garáž, ktorá má priestor pre dve ďalšie autá. Celý objekt je vykurovaný moderným a efektívnym plynovým podlahovým kúrením. Táto rezidencia ponúka príjemnú, priestrannú a minimalistickú atmosféru s autentickým rodinným šmrncom v tirolských horách v rakúskych Alpách.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247