Späť na výsledky

Šikovný apartmán na okraji mesta Kitzbühel

2
ID: AT0096

Centrálne umiestnený byt na okraji mesta Kitzbuehel, v pešej vzdialenosti od vlekov a centra. S 2 spálňami a elegantným usporiadaním je tento lyžiarsky objekt ideálnym úkrytom na vychutnanie vynikajúceho lyžovania tohto svetoznámeho lyžiarskeho strediska a jeho legendárnej après ski scény.

Prečítajte si viac

445 000 €

410 282 £

528 473 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tento šikovný trojizbový apartmán sa nachádza na južnom okraji mesta Kitzbühel v dobre udržiavanom rodinnom dome. Do centra sa dostanete pešo za 15 minút, kde sa nachádza množstvo dobrých obchodov, reštaurácií a ďalších zariadení. Lyžiarske vleky sú tiež v tesnej blízkosti a poskytujú prístup k 179 km lyžiarskeho terénu oblasti Kitzbuehel. Byt, ktorý bol postavený v tradičnom tirolskom štýle, má dve spálne, kúpeľňu, toaletu pre hostí, kuchyňu a priestrannú obývaciu izbu. V byte je aj garážové státie a dva balkóny s pekným výhľadom na okolie. Tento byt ponúka dobrú investičnú príležitosť a mohol by byť prepracovaný tak, aby sa prispôsobil chuti jeho budúcich majiteľov. Umiestnený medzi Kitzbüheler Hornom a Hahnenkammom, Kitzbühel, športové mesto v srdci Álp číslo jedna, očarujúco spája tradíciu a životný štýl ako žiadne iné mesto. Vynikajúce reštaurácie, malé kaviarne a bary, rovnako ako diskotéky, kasíno a kino v centre mesta zavŕšujú túto rôznorodú ponuku.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247