Späť na výsledky

Luxusný byt pri Pitztalskom ľadovci

2 1
ID: AT0252

Jedinečná ponuka luxusného apartmánu pár krokov od lanovky na ľadovec v Pitztale (3440 m)…

Prečítajte si viac

820 000 €

706 841 £

897 638 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Jedinečná ponuka luxusného apartmánu s 2 spálňami a 2 kúpeľňami na prvom poschodí 5 rokov starého horského domu pár krokov od lanovky na Pitztalský ľadovec (3440 m).

NEHNUTEĽNOSŤ:Byt s plochou 114 m2 má veľkú obvývaciu izbu s kuchynským kútom, 2 priestranné spálne (19 a 17 m2), 2 kúpeľne a predsieň. Zo všetkých troch izieb je vchod na balkón s výhľadom na hory. Priamo v objekte je reštaurácia, fitness a wellness s bazénom, saunou, fínskou saunou a parou. K bytu patrí pivnica a parkovacie miesto v podzemnej garáži. Ďalej je možné parkovať aj pred objektom.

Apartmán je ponúkaný pre kombináciu vlastného použitia (6 týždňov) a investície do bezstarostného prenájmu zaisteného miestnym správcom.

POLOHA: Apartmán je v komplexe bytov a chaletov len 5 minút chôdze od spodnej lanovky na Pitztaler Gletscher (40 km zjazdoviek). Tu sa lyžuje až do výšky 3440 m nm. a lyžiarska sezóna začína v októbri a končí v máji. Len 3 minúty autom alebo skibusom a 15 minút pešo je lanovka do ďalšieho lyžiarskeho areálu Rifflsee s 20 km zjazdoviek. Pitztalský ľadovec je najvyššie položenou lyžiarskou oblasťou Rakúska a za ním sa týči druhá najvyššia hora Wildspitze (3770 m). Ďalšie lyžovanie je na druhom konci údolia v oblasti Hochzeiger av blízkom Imste. Lanovky fungujú aj v lete, kedy je príjemným spestrením výlet medzi zasnežené špičky veľhôr. Toto údolie je jedným z najpôvabnejších pre horské túry a výlety na horských bicykloch. Na prudkých svahoch padajú desiatky vodopádov a horské chaty ponúkajú príjemné občerstvenie. Deti si prídu na svoje na veľkom ihrisku na Hochzeigeri alebo na najrýchlejšej a najdlhšej alpskej horskej dráhe v Imste.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247