Späť na výsledky

Luxusné ski-in ski-out apartmány blízko Kitzbühelu

1-3 1
ID: AT0240

Nové luxusné apartmány rôznych veľkostí na predaj blízko vlekov v Oberndorfe a na dosah jedného z najslávnejších alpských lyžiarskych stredísk Kitzbühel

Prečítajte si viac

389 000 € - 1 429 000 €

336 275 £ - 1 235 314 £

409 143 $ - 1 502 995 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Nový luxusný projekt ski-in ski-out apartmánov sa nachádza na krásnom mieste vedľa lyžiarskeho vleku v Oberndorfe, doslova len pár minút jazdy od Kitzbühelu a ďalších lyžiarskych stredísk. Skvelá lokalita, jedinečný projekt!

POLOHA: Nehnuteľnosť vyniká predovšetkým úplne jedinečnou polohou hneď pri lyžiarskom vleku v rodinnom lyžiarskom stredisku St. Johann in Tirol/Oberndorf-Harschbichl. Toto stredisko ponúka 42 km zjazdoviek a 16 vlekov, nádherné lyžiarske chaty s miestnou tirolskou kuchyňou a niekoľko lyžiarskych škôl. Navyše iba 10 minút jazdy od rezidencie nájdete ďalšie dve veľké lyžiarske strediská - Kitzbühel (179 km zjazdoviek) a SkiWelt Wilder Kaiser (284 km zjazdoviek). Bonusom je, že na všetky tieto strediská postačí jediný skipas. Lokalita ponúka množstvo outdoorových aktivít, či už v zime alebo v lete, od bežeckých tratí, cyklistických a turistických trás až po kúpanie na kúpalisku v Oberndorfe. Blízko sa nachádza aj niekoľko golfových ihrísk. Rezidencia bude situovaná necelých 10 minút chôdze od vlakovej stanice, supermarketu alebo pekárne.

NEHNUTEĽNOSŤ: Projekt bude postavený z kvalitných prírodných materiálov a bude mať elegantný alpský dizajn ako v exteriéri, tak v interiéroch. Celkom je tu na predaj 46 bytov s 1 až 3 spálňami, všetky s balkónom alebo terasou a parkovacím státím vonku alebo v podzemnej garáži. Všetky byty budú dodané kompletne zariadené. Súčasťou tejto rezidencie bude aj vonkajší bazén a k apartmánom je možné dorobiť saunu. Stavba sa začne v lete 2022 s predpokladaným dokončením do konca júna 2024.

UŽITIE: Táto nehnuteľnosť ponúkne kombináciu súkromného využitia majiteľom a turistického prenájmu. O prenájom sa bude starať skúsená profesionálna agentúra. Súkromné ​​použitie apartmánu majiteľom je možné až 4 týždne v roku.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247