Späť na výsledky

Luxusné chalet priamo pri zjazdovke, St.Johann in Tirol

4
ID: AT0214

Klasický horský dom na predaj situovaný v nádhernej polohe v Tirolsku v pôvabnom mestečku St. Johann in Tirol, priamo na zjazdovke - stačí obuť lyže!

Prečítajte si viac

2 490 000 €

2 119 958 £

2 537 079 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Krásny dom na horách bez povinného prenájmu sa nachádza sa v nádhernej lyžiarskej lokalite v areáli St. Johann in Tirol. V zime je prístupný iba na snežnom skútri alebo lanovkou. Úžasné panoramatické výhľady!

POLOHA: >/b> Objekt sa nachádza v nadmorskej výške 1200 m tesne pod Kitzbüheler Horn a ponúka úžasný výhľad na okolité hory. Z okraja mesta sa lanovkou Harschbichl Aj dostanete priamo do lyžiarskeho areálu SkiStar s viac ako 40 km zjazdoviek. Stredisko je ideálne lyžiarskou oblasťou pre rodinné dovolenky, miestne terény určite nadchnú lyžiarov všetkých úrovní. Navyše stredisko Kitzbüheler Alpen (130 km zjazdoviek) je vzdialené iba 15 minút jazdy autom a ďalšie stredisko SkiWelt Wilder Kaiser (280 km zjazdoviek) je vzdialené len 10 minút jazdy. Vďaka svojej polohe je mestečko St.Johann plné slnečného svitu. Okrem lyžovania nájdete v bezprostrednom okolí upravené bežkárske trate, klzisko, skvelé turistické chodníky medzi Kitzbüheler Horn a Wilder Kaiser, značené cyklistické chodníky, vnútorné a vonkajšie bazény, tenisové kurty, lanové centrum, boulderingová telocvičňu a mnoho ďalšieho.

NEHNUTEĽNOSŤ: Tento horský dom leží na veľkom pozemku s rozlohou približne 6 000 m2 a ponúka obytnú plochu cez 100 m2 rozloženú na 2 podlažiach a v polosuteréne sa pivnici a úložným priestorom. Každé z poschodí je koncipované ako jeden byt. Každý z bytov zahŕňa veľká obývacia izba, kuchyňa, 2 spálne a kúpeľňu. Okrem toho je tu pôvodné stajňa a šopa, ktorá poskytuje ďalší úložný priestor a možno ju tiež použiť na parkovanie. Budova bola renovovaná v priebehu 90. rokov a je v bezchybnom stave. V roku 2018 bol na strechu inštalovaný fotovoltaický systém ako ďalší zdroj energie.

POUŽITIE: Obrovskou výhodou tejto nehnuteľnosti je, že nemusí byť povinne prenajatá, takže ju majitelia môžu využívať ako prázdninový dom, čo je v tejto časti Rakúska veľká rarita.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247