Späť na výsledky

Krásny apartmán pri zjazdovke, Niederau

2
ID: AT0225

Krásny apartmán na predaj sa nachádzajú v centre pri zjazdovke v Niederau v pôvabnom lyžiarskom stredisku Ski Juwel Wildschönau-Alpbachtal v Tirolsku ...

Prečítajte si viac

490 000 €

409 435 £

561 640 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Krásny slnečný apartmán s 2 spálňami na predaj je situovaný pri lyžiarskom stredisku Niederau. Skvelá nehnuteľnosť v modernom stredisku v srdci oblasti Wildschönau.

POLOHA: Nehnuteľnosť sa nachádza priamo pri zjazdoviek a vlekov Markbachjoch a Schatzberg v centre Niederau. Oba spomínané leky tvorí lyžiarsky areál s cca 70 km zjazdoviek. Wildschönau je prepojený s lyžiarskym strediskom Alpbachtal jedným z najmodernejších vlekov, vďaka tomu majú lyžiari k dispozícii oblasť so 150 km zjazdoviek. Lyžiarsky areál "Ski Juwel" je vhodný pre lyžiarov všetkých úrovní, od rodín s malými deťmi až po športové lyžiarov a snowboardistov. Okrem lyžovania na týchto skvele upravených zjazdovkách ponúka oblasť v zime širokú škálu ďalších aktivít, ako je na príklad večerné lyžovanie, sánkovanie na upravovaných dráhach, klasické lyžovanie alebo alpinizmus. V lete zostávajú v prevádzke pre peších turistov 4 lanovky, ktoré ich vyvezú k vysoko položeným turistickým chodníkom. K dispozícii je tiež horská dráha, nespočet detských ihrísk alebo malebné horské chaty, kde sa podávajú tirolské špeciality.

NEHNUTEĽNOSŤ: Tento jedinečný a luxusný byt s 2 spálňami sa nachádza v malej rezidencii v centre Niederau a vyznačuje veľkými terasami a oknami, napriek tomu zvonku pôsobí príjemným rakúskym vzhľadom, vnútri potom prekvapí moderným dizajnom. Budova má garáž, lyžiareň a reštauráciu s barom. Byt sa nachádza na prízemí na južnej strane a je z neho výhľad na zjazdovky Niederau-Wildschönau. Má krásnu a veľkú terasu orientovanú na juh a je vybavený drevenými podlahami s podlahovým kúrením, bezplatným Wi-Fi, soundbar, inteligentnými televízory v obývačke a spálni, jedálenským kútom, luxusné dizajnovú kuchyňou s umývačkou, mikrovlnnou rúrou, klasickú rúrou, varnou doskou a chladničkou s mrazničkou, kávovarom, rýchlovarnou kanvicou a hriankovačom. V byte sú dve kúpeľne. Jedna kúpeľňa s vaňou, sprchou a toaletou a druhá kúpeľňa so sprchou. V byte je tiež samostatná toaleta. K dispozícii sú 2 spálne s manželskou posteľou. Jedna zo spální má luxusný rozkladaciu pohovku pre dvoch, vďaka čomu sa v apartmáne môže ubytovať až 6 osôb. K bytu patrí 2 vonkajšie parkovacie miesta. Všetok nábytok a vybavenie sú zahrnuté v cene.

POUŽITIE: Tento byt je určený na turistickému prenájmu a ponúka atraktívnu kombináciu súkromného užívania a profesionálne spravovaného prenájmu. Perfektné horská investičné nehnuteľnosť s bezproblémovú správou a solídnym príjmom z prenájmu.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247