Späť na výsledky

Krásny alpský dom v Korutánsku sa 3 byty

5
ID: AT0160

Veľký alpský dom sa 3 byty v Korutánsku blízko jazier a lyžiarskych rezortov. Dom je možný užívať ako rekreačné bydlisko bez nutnosti prenájmu.

Prečítajte si viac

546 000 €

468 184 £

662 805 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tento rozľahlý alpský dom s 3 nezávislými byty a úplnou flexibilitou užitie je na predaj v peknej horskej oblasti pri dedinky Verditz, v blízkosti jazera Ossiachersee a Afritzersee s veľkou ponukou športových a outdoorových aktivít. Dom bol postavený v roku 1997 na pozemku o výmere asi 750m2. Budova sa skladá z 3 nezávislých bytových jednotiek, celková obytná plocha je asi 300m2. Celkovo je tu 5 spální, 4 kúpeľne, pivničné sauna, 1 garáž plus 2 ďalšie parkovacie miesta. Budova i vybavenie sú v perfektnom stave. Dom sa nachádza na idylickom mieste obklopený vrcholky hôr Nockeberge a len 25 minút do lyžiarskych stredísk Bad Kleinkirchheim a Gerlitzen. Oblasť jazier ponúka samozrejme nespočetné možnosti športového vyžitia aj v lete, obľúbené sú vodné športy, turistika a cyklistika. Vzdialenosť z Prahy je asi 6h20, z Brna len 5h20. Do Salzburgu sa dostanete za 2h a rovnako dlho je to tiež k najbližším plážam stredozemného mora v severnom Taliansku. Veľkou výhodou je tu naprostá flexibilita použitia - dom môže byť užívaný ako hlavné bydlisko, voľnočasová nehnuteľnosť alebo turistická rezidencie na prenájom.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247