Späť na výsledky

Impozantný zrekonštruovaný zámok neďaleko mesta Graz

7
ID: AT0119

Novo zrekonštruovaný a obnovený rakúsky zámok neďaleko mesta Graz

Prečítajte si viac

1 380 000 €

1 187 082 £

1 683 814 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tento impozantný rakúsky zámok bol postavený v klasickom rakúskom štýle a je situovaný v mestečku Regerstätten bei Weiz, zhruba 40 min jazdy od mesta Graz . Mesto Weiz je vzdialené len 3 km a mesto Gleisdorf zhruba 10km.

POPIS & DISPOZÍCIA: Nehnuteľnosť sa rozkladá na ploche cca 2 250m2. V nedávnej dobe bola starostlivo prestavaná a citlivo zrekonštruovaná, so zvláštnym zreteľom na jednotlivé architektonické aspekty a historický charakter budovy. Krásne mramorové podlahy striedajú vysoko kvalitné drevené podlahové krytiny a spoločne pokrývajú všetky podlažia. Každé dvere a jednotlivé okná sú vyrobené na mieru a tvoria tak unikátne kusy. Steny a stropy sú majstrovsky zdobené mnohými bohatými detailami z dreva. Naviac je nehnuteľnosť obklopená 2 metre vysokou stenou a zabezpečená vstupnou bránou z tepaného železa, čo zaručuje dostatok súkromia v tomto skrytom raji. K dispozícii je aj vyhradené kryté parkovisko. Záhradný terén bol navrhnutý profesionálne tak, aby korešpondoval s atmosférou sídla. V tieni starých stromov tu nájdete veľa miest na oddych a relaxáciu.

Úžitková plocha zámku pokrýva približne 550 m2 a je dômyselne rozložená medzi suterén, prízemie, dve ďalšie poschodia a vežu. Do všetkých podlaží sa dostanete po točitom schodisku, ktoré prepája všetky poschodia, vrátane veže. Objekt sa skladá z historickej budovy, ktorá bola zrekonštruovaná a prevažne aj prestavaná.

Ide o skvelú príležitosť ku kúpe nehnuteľnosti s dlhou históriou a ojedinelým kúzlom v atraktívnej lokalite. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247