Späť na výsledky

Horský dom bez povinného prenájmu, Westendorf

4
ID: AT0234

Kompletne zrekonštruovaná tradičná tirolská nehnuteľnosť sa nachádza v malebnej obci Westendorf, len 5 minút jazdy od lyžiarskych vlekov.

Prečítajte si viac

2 740 000 €

2 362 621 £

2 840 137 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tradičná tirolská horská chata na predaj bez povinného prenájmu s očarujúcim charakterom a plná tradičnej drevených prvkov.

POLOHA: Westendorf leží na slnečnej náhornej plošine v srdci lyžiarskej oblasti SkiWelt Wilder Kaiser. Lyžiarska oblasť Wilder Kaiser-Brixental zahŕňa cez 288 km zjazdoviek a 89 vlekov a nachádza sa medzi nadmorskou výškou 620 a 1 957 m. Obec Westendorf leží v nadmorskej výške 783 metrov nad morom. Jedinečnú prírodnú scenériu tu rámujú lúčne krajiny a pohľad na pôsobivé tirolské horské scenérie. Obec, obklopená mohutnými skalnatými horami Kitzbühelských Álp, a jej okolie ponúka veľmi širokú ponuku aktivít a prírodných krás. V zime sa obec premení na exkluzívnu destináciu pre milovníkov zimných športov všetkého druhu. Milovníci bežeckého lyžovania si určite užijú nespočet bežeckých trás, rovnako tak si na svoje prídu aj milovníci pešej turistiky v kúzelnej zimnej krajine. Westendorf je centrálne umiestnený iba 15 km od známeho Kitzbühelu, 75 km od Innsbrucku alebo 95 km od Salzburgu. Dom leží len 5 minút jazdy od lyžiarskeho vleku.

NEHNUTEĽNOSŤ: Tento tradičný dom bol zrekonštruovaný s veľkým dôrazom na detail v roku 2021. Kombinácia zákazkovej výroby z dreva, moderných prvkov a príjemného vysokého stropu vytvorila útulnú horskú atmosféru. Na prízemí sa nachádza obývacia izba, jedáleň a krb, ďalej hosťovská izba s kúpeľňou a skladovací priestor pre športové potreby. Na hornom poschodí je ďalšia priestranná a vzdušná obývacia izba so vstupom na terasu, 3 spálne a kúpeľňa. Celková plocha interiéru presahuje 200 m2. Nehnuteľnosť leží na pozemku o výmere 400 m2 a nájdete tu aj udržiavanú záhradku a parkovanie pre 2 vozidlá vrátane prístrešku.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247