Späť na výsledky

Fantastický investičný projekt rekreačných chát pri jazere Grundlsee

2-4 1
ID: AT0134

Nové investičné rekreačnej chaty so saunou a wellness priestorom v jedinečnom projekte pri jazere Grundlsee v Štajersku...

Prečítajte si viac

357 435 € - 800 000 €

329 548 £ - 737 585 £

424 483 $ - 950 065 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Domus Global Vám predstavuje inovatívny projekt nových rekreačných chát na predaj u okúzľujúceho jazere Grundlsee v Štajersku. Chaty sú predávané ako investície do nehnuteľností a budú plne spravované miestnej správcovskú agentúrou s prísľubom atraktívneho výnosu z turistického prenájmu. Ide vskutku o jedinečný projekt zasadený do rozprávkovej krajiny obklopenej jazerami a horami, navrch s výbornou dostupnosťou zo Salzburgu (1 hod. Jazdy). Nové rekreačné stredisko bude postavené pár krokov od Grundlsee, priezračného a romantického alpského jazera, ktoré sa nachádza na úpätí impozantných alpských vrcholov. Širšia oblasť, Ausseerland je ozajstným prírodným klenotom, ktorý skrýva nespočetné množstvo neporušených kútov od krištáľovo čistých jazier Ausseersee, Grundlsee alebo Ödensee, až po nádherné lyžiarske terény akými sú Loser (34km zjazdoviek) a Tauplitz (43km zjazdoviek). Neuveriteľne malebné je aj neďaleké mestečko Bad Aussee, ktoré sa nachádza na sútoku troch prameňov rieky Traun. Koncept celého rekreačného strediska je jedinečný. Pozdĺž pozemkov sa rozvíja rad rekreačných infraštruktúr a zároveň projekt ponúka rad rozmanitých aktivít so zameraním na miestne prírodu a návrat k tradičným zvyklostiam a zručnostiam. Tento malý raj bude ideálnym miestom pre rodiny a všetkých, ktorí vyhľadávajú kontakt s prírodou. Medzi miestne športové zariadenia, ktoré tu budú k dispozícii, patrí tenisové kurty, futbalové ihrisko, 3D lukostreľba, curlingové dráhy, sánkarská dráha s reflektormi a jazdiareň. Ponuku doplní malé prírodné ihrisko a kúpalisko. Veľký dôraz sa bude klásť aj na rybolov. Nájdete tu aj dve zariadenia, ktoré nebudú závislá na počasí. Ich prevádzka bude prebiehať vo forme workshopov a pôjde o drevársku dielňu, kde sa začiatočníci aj pokročilí najprv zoznámia so stavebnými prírodnými materiálmi, a potom si budú môcť skúsiť vyrobiť športové a hudobné vybavenie ako sú napr. Skateboardy, pádla, alebo vyrezávané hudobné nástroje, ktoré si môžu vyskúšať hneď na mieste. Ďalej tu bude klásť dôraz na rybolov - v miestnom jazere si hostia budú môcť uloviť vlastnú ryby a nechať si ich pripraviť v priľahlej rybárskej reštaurácii. K dispozícii bude aj pekáreň s dodávkou pečiva. K predaju je spolu 30 chát v typickom štajerskom štýle v 5 rôznych variantoch. Od 2 spálňových dvojpodlažných chat s úžitkovou plochou 96 m2, až po rozsiahle 3 spálňové chaty s tromi kúpeľňami a veľkorysými 186 m2. Každá chata má vlastné saunu a niektoré budú mať aj extra wellness priestor. Interiéry budú navrhnuté v tradičnom štýle, napriek tomu majú všetok moderný komfort umožňujúci bezstarostnú dovolenku. Chaty sú predávané ako investície do nehnuteľností s povinnosťou na prenájom po dobu 10 rokov. O ich chod sa bude starať miestna správcovská agentúra. Majitelia budú mať k dispozícii 30 dní v roku pre ich využitie, po zvyšok roka sa môžu tešiť na atraktívne výnosy z prenájmu, ktoré sa odhadujú na 5 -6% pre nasledujúcich 10 rokov.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247