Späť na výsledky

Exkluzívne samostatné chatky na predaj v Saalfeldene

6 1
ID: AT0083

Chata v lyžiarskom stredisku Saalfelden v Rakúsku, v bezprostrednej blízkosti lyžiarskych stredísk Hochkönig, Saalbach a Zell am See / Kaprun a v blízkosti letiska Salzburg. Priestranná luxusná 6-spálňová alpská vila na predaj s veľkým zábavným priestoromm vrátane vínnej pivnice a vonkajšieho bazénu so saunou.

Prečítajte si viac

980 000 €

840 330 £

1 189 649 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Unikátny objekt v srdci rakúskych Álp je situovaný v jednom z najkrajších lyžiarskych stredísk v Rakúsku, len 1,5 km od lyžiarskych vlekov Maria Alm, kde sa dostanete do lyžiarskeho strediska Hochkönich, v blízkosti Leogangu a lyžiarskeho cirkusu Saalbach a asi 15 minút jazdy autom do zjazdoviek Zell am See / Kaprun. Do centra alpského mesta Saalfelden s výbornými obchodmi, reštauráciami a ďalšími zariadeniami sa dostanete pešo. Dom má veľmi veľkorysý obytný priestor 383 m2, ktorý je tvorený otvorenou obývacou izbou s mramorovou podlahou a krbom, 6 spálňami, niektoré s prístupom na veľkú terasu a 2 kúpeľňami (je možnosť doplniť ďalšie). Mimo dom sa nachádza neuveriteľný vyhrievaný bazén 10x5, fínska sauna so samostatným wellness centrom a tiež otvorený gril s jedálenským stolom a posedením pre 20 osôb. Vrcholom chaty je vínna pivnica s 5 miestnosťami vrátane veľkolepého "Heurigera“, miestnosti poskytujúcej zábavu pre až 40 ľudí. Miestnosť má autentický strop klenby a originálny lis na víno z rakúskeho údolia Wachau UNESCO. Dom má tiež priestor bývalej ordinácie so samostatným vchodom. Je to ideálny lyžiarsky objekt pre každého, kto hľadá tradičnú vysokohorskú chatu s veľkými zábavnými priestormi a možnosťou lyžovania. Prosím, kontaktujte nás!
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247