Späť na výsledky

Exkluzívne lyžiarske apartmány v Raurisu

1-3
ID: AT0148

Krásne luxusné apartmány v Raurisu umiestnenej priamo pri lanovke v pokojnom údolí a pritom na dosah veľkých lyžiarskych stredísk ako je Zell am See / Kaprun ...

Prečítajte si viac

243 000 € - 600 000 €

224 041 £ - 553 189 £

288 582 $ - 712 548 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tento nový projekt krásnych luxusných lyžiarskych apartmánov bude stáť v pôvabnom rakúskom mestečku Rauris v bezprostrednej blízkosti ďalších známych rezortov Zell am See / Kaprun, Bad Gastein a Hochkoenig. Priamo v Raurisu je 30 km zjazdoviek. Miestne údolia Raurisertal je naozajstný prírodný raj, ideálny ako pre zimné, tak i letnú dovolenku. Rezort je tiež ideálny pre bežkovanie, sánkovanie alebo alpinizmus. V lete oblasť nadchne vyznávačov pešej turistiky alebo cyklistov na horských bicykloch. Projekt bude stáť priamo pri lanovke a kúsok od obchodov a reštaurácií. Bude tu bazén, wellness, herňa pre deti, reštaurácia, obchod s lyžiarskym vybavením, lyžiarska škola, fitnes centrum alebo panoramatická terasa s okúzľujúcim výhľadom do krajiny. Byty budú luxusne vybavené, každý je na predaj s nábytkovým balíčkom vrátane vstavaných spotrebičov od renomovaných výrobcov, parkovacím miestom a úložným priestorom. Apartmány majú status turistické rezidencie, a preto je povinné ich prenajímať, však výhodou je atraktívne investičné výnos. Vlastné použitia majiteľom je možné a jeho dĺžka nie je presne obmedzená. O prenájom sa bude starať profesionálna agentúra a zabezpečovať všetok servis. Kupujúci neplatí províziu realitnej agentúre!
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247