Späť na výsledky

Exkluzívne apartmány při jazere Ossiach v Sattendorfe

2-4 áno
ID: AT0067

7 krásnych apartmánov v Korutánsku s nádherným výhľadom na jazero Ossiach, len 2 minúty jazdy od lyžiarskeho strediska Gerlitzen. Sattendorf naozaj predstavuje skutočnú celoročnú destináciu so širokou škálou športov a aktivít, ktoré ponúka rodinám.

Prečítajte si viac

189 000 € - 379 000 €

168 068 £ - 337 025 £

207 166 $ - 415 428 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Projekt 7 exkluzívnych apartmánov sa nachádza 50 metrov vzdušnou čiarou od severovýchodného brehu jazera Ossiach v obci Sattendorf uprostred malebnej alpskej krajiny. Mesto Villach je vzdialené 10 minút jazdy autom, v blízkosti sa nachádza aj autobus, vlak a lodná stanica. Najbližšie letisko sa nachádza v Klagenfurte (30 minút jazdy autom) a v Ľubľane (55 minút jazdy autom). Táto úžasná poloha ponúka veľa voľnočasových aktivít počas letných aj zimných mesiacov: zjazdovky pre lyžiarov a snowboardistov, cyklistické trasy, turistické chodníky, kúpanie (pláž je dostupná pešo za 15 minút), golfové ihriská (12 ihrísk za menej ako 30 minút autom, tenisových kurtov, kúpeľov, mnohé historické a prírodné pamiatky a oveľa viac. Kvalita a trvácna hodnota materiálov (oceľ, betónové murivo a veľa prvkov, ktoré chránia budovu) má v stavebnom procese mimoriadny význam a apartmány sú postavené miestnymi profesionálnymi remeselníkmi. Slnečné apartmány s panoramatickými oknami budú mať rozlohu medzi 43 - 102 m2. Budú sa skladať z 2-4 izieb a každý apartmán bude vybavený priestrannou terasou, balkónom alebo záhradou s úchvatným výhľadom na krištáľovo čisté jazero. Súčasťou apartmánov je garáž alebo parkovacie miesto a podpivničený priestor ideálny ako sklad. Moderný výťah vás privedie priamo z garáže alebo prízemia do vášho bytu. V závislosti na kupujúcom bude možné dodatočne vybudovať záhradný bazén alebo vírivku na terase. Budova je v súčasnosti v štádiu výstavby, ale kupujúci si môžu apartmán prispôsobiť podľa svojich predstáv (vnútorné steny, vybavenie atď.). Očakáva sa, že projekt bude dokončený v lete roku 2018 a nepodlieha DPH. KUPUJÚCI NEPLATÍ PROVÍZIU!
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247