Späť na výsledky

Elegantné lyžiarske apartmány, Alpbachtal

1-4
ID: AT0218

Nové apartmány budú situované na pokojnom mieste v úžasnej panoramatickej polohe - len 150 m od zastávky skibusu, ktorý vás počas 5 minút zavezie k vlekom …

Prečítajte si viac

158 000 € - 606 800 €

134 367 £ - 516 039 £

164 671 $ - 632 419 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Nové elegantné apartmány v panoramatickej pozícii v samom srdci tirolskej oblasti Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau.

POLOHA: Apartmány budú umiestnené v lokalite Wildschönau-Oberau, len 150 metrov od zastávky skibusu, ktorý vás dostane k vlekom len za 5 minút. Oblasť Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau sa môže pochváliť 109 km zjazdoviek. Okrem lyžovania na týchto skvele upravených zjazdovkách ponúka oblasť v zime širokú škálu ďalších aktivít, ako je na príklad večerné lyžovanie, sánkovanie na upravovaných dráhach, klasické lyžovanie alebo alpinizmus. V lete zostávajú v prevádzke pre peších turistov 4 lanovky, ktoré ich vyvezú k vysoko položeným turistickým chodníkom. K dispozícii je tiež horská dráha, nespočet detských ihrísk alebo malebné horské chaty, kde sa podávajú tirolské špeciality.

NEHNUTEĽNOSŤ: V projekte bude celkom 28 luxusných bytov rôznych veľkostí a dispozícií, od malých štúdií až po veľkoryso riešené apartmány so 4 spálňami. Každá jednotka bude mať záhradu a / alebo balkón s krásnym výhľadom do údolia, 1 alebo 2 vonkajšie alebo garážové parkovacie miesta. Niektoré byty budú mať súkromnú infra saunu (2 byty budú mať navyše ešte aj klasickú saunu). Apartmány budú dodávané na kľúč s kompletným vybavením a nábytkom a budú mať nadčasový alpský štýl. V spoločných priestoroch bude k dispozícii recepcia a detská herňa. Dokončenie apartmánov je plánované na december 2022.

POUŽITIE: Apartmány sú určené k turistickému prenájom v kombinácii s vlastným užívaním. O prenájom sa bude starať profesionálna agentúra.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247