Späť na výsledky

Elegantné apartmány pri lanovke v Zillertale

3
ID: AT0124

Výnimočná príležitosť na kúpu investičných apartmánov so vzácnym štatútom turistickej rezidencie a vynikajúcou polohou neďaleko lanovky a služieb

Prečítajte si viac

344 448 € - 1 755 360 €

287 815 £ - 1 466 748 £

394 808 $ - 2 012 001 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Predstavujeme vám úplne nový a veľmi elegantný developerský projekt, ktorý je výnimočný ako svojimi podmienkami, tak vzácnym štatútom turistickej rezidencie a úžasnou polohou v obľúbenom letovisku Fügen, ktoré je bránou do prekrásneho údolia Zillertal. Apartmány sa nachádzajú len 3 minúty chôdze od hlavnej lanovky Spieljochbahn v blízkosti všetkých potrebných služieb. Predpokladané dokončenie je plánované na rok 2020. V oblasti Spieljoch-Fügen nájdete len 17 km zjazdoviek, ale vďaka prepojenej sieti ski busov sa do 8 minút môžete dostať do oblasti Hochfügen-Kaltenbach s ďalšími 85 km zjazdoviek, ďalej do obrovskej Zillertal Areny so 140 km alebo Mayrhofenu s ďalšími 140 km lyžiarskych terénov. Vďaka tejto perfektnej infraštruktúre, vynikajúcim rodinným zjazdovkám, príjemnej a priateľskej atmosfére a tiež vynikajúcej ponuke outdoorových aktivít, je toto letovisko cieľom turistov v zime aj v lete. Zabudnúť nesmieme ani na krásny výhľad, ktorý apartmány ponúkajú a blízkosť všetkých potrebných služieb a lanovky. Práve tieto prednosti robia z tohto projektu veľmi lukratívnu ponuku. Na predaj je len 7 jednotiek, čo projekt robí ešte lákavejším pre pokoj, ktorý sľubuje. Apartmány majú veľmi elegantný a moderný vzhľad. Veľké okná a krásne terasy ponúkajú úchvatné výhľady na okolie. Každý z apartmánov bude mať tiež vlastnú podzemnú garáž. Všetky jednotky sú nezariadené, majú iba plne vybavenú kúpeľňu, ale je tu možnosť objednať si balíček vybavenia u miestnej nábytkárskej firmy zaoberajúcej sa bytovým dizajnom. Ako už bolo spomenuté, apartmány budú vybavené v Tirolsku veľmi vzácnym štatútom turistickej rezidencie a je tu povinnosť prenájmu. Podmienky sú ale veľmi zaujímavé a výhodné. Na súkromné využitie majú vlastníci vyhradených 6 týždňov. O prenájom sa nestará správcovská agentúra, ako je časté v iných prípadoch, ale vlastník sám. Môže si teda sám zvoliť aj správcovskú agentúru podľa svojho výberu. Zaujímavé je, že po 20 rokoch vlastníctva povinnosť prenájmu odpadá a apartmány tak môžu slúžiť výhradne na užívanie vlastníkom.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247