Späť na výsledky

Nový developerský projekt vo Fügene kúsok od hlavnej lanovky

1-3
ID: AT0122

Vzácna príležitosť na kúpu apartmánu v novom developerskom projekte neďaleko lanovky! Status turistickej rezidencie a zaujímavé podmienky prenájmu

Prečítajte si viac

345 800 € - 1 205 000 €

318 821 £ - 1 110 987 £

410 665 $ - 1 431 035 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tento úplne nový investičný developerský projekt vzniká v jednej z najlukratívnejších lokalít Zilla Valley vo Fügene. Ide o 9 apartmánov vzdialených len 3 minúty od hlavnej lanovky Spieljochbahn. V súčasnej dobe sú na predaj už len 2 strešné apartmány a jeden apartmán s 1 spálňou. Ide o vzácnu príležitosť na kúpu, pretože v tejto oblasti býva na predaj len hŕstka bytov. Veľkou výhodou je, že sú apartmány opatrené vzácnym štatútom turistickej rezidencie. Naviac rezort, v ktorom sa nachádzajú, investuje do infraštruktúry, čo zvyšuje ich potenciál. Ďalšou nespornou výhodou je aj krátka vzdialenosť z letísk v Salzburgu, Innsbrucku a Mníchove a blízkosť diaľnice. Predpokladané dokončenie projektu je plánované na december tohto roka. Apartmány majú veľmi výhodnú polohu aj preto, že ležia v populárnom letovisku Fügen, ktoré je vstupnou bránou do údolia Zillertal. V oblasti Spieljoch-Fügen nájdete len 17 km zjazdoviek, ale vďaka prepojenej sieti ski busov sa do 8 minút môžete dostať do oblasti Hochfügen-Kaltenbach s ďalšími 85 km zjazdoviek, ďalej do obrovskej Zillertal Areny s 140 km, alebo Mayrhofenu s ďalšími 140 km lyžiarskych terénov. Vďaka tejto perfektnej infraštruktúre, vynikajúcim rodinným zjazdovkám, príjemnej a priateľskej atmosfére a tiež vynikajúcej ponuke outdoorových aktivít je toto letovisko cieľom turistov v zime aj v lete. Zabudnúť nesmieme ani na krásny výhľad, ktorý apartmány ponúkajú a blízkosť všetkých potrebných služieb a lanovky. Práve tieto prednosti robia z tohto projektu veľmi lukratívnu ponuku. Na predaj sú 2 strešné byty a jeden apartmán s 1 spálňou. Na ich stavbu boli použité tie najluxusnejšie prírodné materiály, ktoré pomáhajú vytvárať typický alpský rustikálny dizajn. Každý z apartmánov má svoje vyhradené parkovisko. Všetky jednotky sú nezariadené a majú iba plne vybavené kúpeľne. Je tu ale možnosť dokúpiť si balíček vybavenia od miestnej nábytkárskej firmy, ktorá sa zaoberá bytovým dizajnom. Ako už bolo spomenuté, apartmány budú mať v Tirolsku veľmi vzácny štatút turistickej rezidencie a je tu povinnosť prenájmu. Podmienky sú ale veľmi zaujímavé a výhodné. Na súkromné využitie majú vlastníci vyhradených 6 týždňov. O prenájom sa nestará správcovská agentúra, ako je časté v iných prípadoch, ale vlastník sám. Môže si teda sám zvoliť aj správcovskú agentúru podľa svojho výberu. Zaujímavé je, že po 20 rokoch vlastníctva povinnosť prenájmu odpadá a apartmány tak môžu slúžiť výhradne na užívanie vlastníkom.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247