Späť na výsledky

Atraktívne apartmány v slnečnom mestečku Mariapfarr

2-3
ID: AT0045

Krásne a inteligentne navrhnuté apartmány v centre kľudného mesta Mariapfarr, perfektného zimného a letného útočiska, ktoré sa nachádza uprostred malebnej scenérie a len kúsok od mnohých lyžiarskych stredísk čoraz populárnejšej oblasti Lungau.

Prečítajte si viac

225 000 € - 295 000 €

201 083 £ - 263 643 £

266 990 $ - 350 054 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Budete očarení nádhernými panoramatickými výhľadmi a útulnosťou týchto apartmánov, ktoré jednoducho a efektívne kombinujú moderný a vidiecky štýl. Apartmány sa nachádzajú v pešej vzdialenosti od centra mesta Mariapfarr, ktoré má všetko potrebné vybavenie pre príjemný pobyt, vrátane kúpeľného centra Samsunn ideálneho na odpočinok po dni plnom zimných dobrodružstiev. Skvelé lyžiarske strediská malebnej, ale relatívne turisticky neznámej oblasti Lungau, ako je Fanningberg, Großeck / Speiereck, Katschberg a Obertauern, sú vzdialené len kúsok odtiaľ, takže si stačí len vybrať. Z Bratislavy sa sem autom dostanete približne za 4 hodiny. V každej budove rezortu sú len 4 apartmány a wellness centrum, čo im dodáva veľmi diskrétne a súkromné prostredie. Apartmány majú terasu, záhradu, parkovacie miesto a boli zariadené s veľkou starostlivosťou; používali sa len kvalitné materiály. Disponujú vysokými stropmi s exponovanými trámami v podkroví, PVC oknami s dreveným dekorom a trojitým zasklením, parketovými podlahami z dubu, drevenými dyhovými dverami a podlahovým kúrením. Dispozícia apartmánov bola starostlivo premyslená - apartmány majú priestranný otvorený obývací priestor s obývacou izbou, kuchyňou a jedálenským kútom, predsieňou, komorou a podľa špecifikácie buď 2 alebo 3 spálne a 1- 2 kúpeľne. Cena sa pohybuje od 297 000 EUR za apartmán s rozlohou 97 m2 až 225 000 EUR za apartmán s rozlohou 67 m2.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247