Apartments for Sale in Lungau / Katschberg / Mariapfarr

Zoradiť podľa

Apartmány vo futuristickom projekte v Katschbergu

43161
ID: AT0101

Tri apartmány na predaj priamo na zjazdovke v Katschbergu v ultra-modernom projekte od známeho architekta

475 000 € - 735 000 €

Novo postavené apartmány v slnečnej dedinke Tamsweg

1-2
ID: AT0075

Novopostavené apartmány s moderným dizajnom, slnečnými terasami a krásnymi záhradami prichádzajú na trh bez povinnosti prenájmu a nachádzajú sa v malebnom Tamswegu v blízkosti lyžiarskych stredísk Katschberg a Obertauern.

162 232 € - 214 432 €

Nové apartmány v slnečnom a pokojnom Mariapfarre

D 1
ID: AT0068

Unikátna príležitosť na nákup úplne nových apartmánov v pokojnom meste Mariapfarr v blízkosti mnohých lyžiarskych stredísk v regióne Lungau uprostred nádhernej scenérie. Voľný prístup do wellness a atraktívne výnosy z prenájmu sú len niektoré z najdôležitejších vlastností tohto jedinečného objektu.

132 500 € - 493 000 €

Atraktívne apartmány v slnečnom mestečku Mariapfarr

2-3
ID: AT0045

Krásne a inteligentne navrhnuté apartmány v centre kľudného mesta Mariapfarr, perfektného zimného a letného útočiska, ktoré sa nachádza uprostred malebnej scenérie a len kúsok od mnohých lyžiarskych stredísk čoraz populárnejšej oblasti Lungau.

225 000 € - 295 000 €

Úplne nové apartmány na predaj v Katschbergu

1-2 1 áno
ID: AT0031

Luxusné úplne nové apartmány v obľúbenom letovisku Katschberg sa nachádzajú priamo na svahu. Koncipované v hotelovom štýle, s kompletným manažmentom prenájmu ponúkajú širokú škálu vybavenia, vrátane detských ihrísk a wellnessu. Byt môže majiteľom poskytnúť atraktívny výnos z prenájmu.

209 000 € - 580 000 €

Môžeme vám pomôcť pri hľadaní nehnuteľnosti?

Ak nemáte čas vyberať z našej ponuky nehnuteľností alebo ste nenašli čo hľadáte, vyplňte a pošlite túto žiadosť a my sa vám ozveme najneskôr do 1 pracovného dňa.

Ako napísať žiadosť? Ukážky ideálnych žiadostí

Prečo Domus Global?

Na rozdiel od ostatných kancelárií vyhľadávame nehnuteľnosti podľa želania klienta z celej trhovej ponuky. A nájdeme aj tú Vašu:

Domus Global v médiách

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Zaujímavosti o nehnuteľnostiach v zahraničí
Rozširovanie lyžiarskeho strediska Tauplitz

Lyžiarske stredisko Tauplitz patrí v súčasnej dobe k najviac sa rozvíjajúcim lyžiarskym strediskám v krátkej dojazdovej vzdialenosti zo SR. Je známe ako menšie lyžiarske stredisko, obľúbené medzi rodinami s deťmi, ktoré má dobré snehové podmienky aj na konci sezóny...

Pokračovať v čítaní