Späť na výsledky

Apartmány v lyžiarskom stredisku Gerlitzen

1-2 1
ID: AT0089

Jediné svojho druhu – tieto úplne nové lyžiarske apartmány sa nachádzajú na krásnom mieste v lyžiarskom stredisku Gerlitzen v Korutánsku a ponúkajú nádherný výhľad. Sú k dispozícii aj pre rezidentov z krajín mimo EÚ. Apartmány s osobitým štýlom, plne obsluhované ako súčasť susedného ikonického hotela. Garantovaný výnos z prenájmu.

Prečítajte si viac

262 000 € - 634 000 €

233 299 £ - 564 549 £

318 532 $ - 770 798 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Skutočne originálny a unikátny projekt luxusných lyžiarskych apartmánov v rámci ikonického projektu svetoznámeho hoteliéra v lyžiarskom stredisku Gerlitzen. Nachádza sa uprostred nedotknutej prírody a ponúka nezabudnuteľný výhľad na Ossiachersee, Wörthersee a Faakersee až po Dolomity v Taliansku a Júliánske Alpy v Slovinsku. Každý apartmán bude disponovať individuálnym štýlom a umeleckými dielami, ktoré mú dodajú jedinečnú osobitosť. Vynikajúci majitelia a hostia budú okouzlení štýlovým nábytkom, čiastočne odkrytými stenami a masívnymi drevenými podlahami, ktoré vytvárajú špičkový a zároveň nepredvídateľný obytný priestor. 26 apartmánov na predaj má 1 alebo 2 spálne a veľkosť medzi 53m2 a 91m2, plus veľkú terasu alebo balkón s úchvatným výhľadom na okolité vrcholy a jazerá. Ceny sa pohybujú medzi 262 000 EUR a 634 000 EUR. Majitelia sa môžu stať členmi hotelového klubu, ktorý ich oprávňuje na letný vstup na súkromnú pláž pri jazere Ossiach, 2 sezóny bezplatného skipasu, bezplatné noci v ostatných pobočkách hotela po celom svete, špeciálny darček na narodeniny a iné výhody. Apartmány sú postavené pozdĺž a vedľa hotela a budú môcť ťažiť zo širokej škály špeciálnych výhod a služieb vrátane bezplatných raňajok v hotelovej reštaurácii, prístupu k bazénu a do kúpeľov a ďalších spoločných priestorov. Majetok bude spravovať medzinárodne uznávaná lízingová spoločnosť a majitelia budú môcť využívať svoje apartmány až 8 týždňov ročne. Táto nehnuteľnosť ponúka garantovaný výnos počas prvých dvoch "začínajúcich" rokov 3% a 4%. Je zaujímavé, že táto nehnuteľnosť je k dispozícii aj pre nerezidentov!
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247