Späť na výsledky

Apartmány v centre lyžiarskeho strediska Katschberg

1-3
ID: AT0220

Láka vás dovolenka v jedinečne položenom lyžiarskom stredisku? Potom vás určite zaujmú tieto alpské a skvele vybavené apartmány priamo u zjazdoviek v centre Katschergu...

Prečítajte si viac

219 000 € - 499 000 €

192 898 £ - 439 525 £

232 069 $ - 528 779 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tieto exkluzívne horské apartmány sa nachádzajú v centre lyžiarskeho strediska Katschberg priamo u zjazdoviek a vlekov a ponúkajú atraktívnu kombináciu klasickej alpskej stavby a skvelo vybavenej prázdninovej nehnuteľnosti.

POLOHA: Katschberg je vyhľadávané a vysoko položené horské stredisko s úchvatnými panoramatickými výhľadmi. Je ideálnou destináciou nielen pre náročných lyžiarov, ale aj pre rodiny s deťmi. V zime sa priamo pred apartmánmi otvára zasnežený lyžiařsky ráj so 70 km perfektne upravených zjazdoviek. V lete zase môžete vyraziť na pešie túry alebo na výlet na horských bicykloch. Apartmány sa nachádzajú presne na hranici medzi Korutánskom a Salzburgom a kombinujú to najlepšie z oboch spolkových krajín - regionálne špeciality, nádhernú prírodu, majestátnu horskú krajinu a pohostinnosť miestnych obyvateľov.

NEHNUTEĽNOSŤ: V budove je celkom 15 vybavených a tradične zariadených apartmánov vo veľkostiach od štúdiových apartmánov až po apartmány s 3 spálňami. Všetky apartmány majú plne vybavenú kuchyňu, ostatné izby budú vybavené dreveným nábytkom. V budove bude na prízemí recepcia s lobby a lyžiarska škola vrátane požičovne lyží. Majitelia apartmánov môžu tiež za menší poplatok využívať wellness so saunou v susednej budove alebo využíť donášky raňajok až ku dverám. Budova je vybavená výťahom.

POUŽITIE: Apartmány sú určené k turistickému prenájmu v kombinácii s vlastným užívaním majiteľom. O prenájom a kompletný servis s ním spojený sa bude starať profesionálna agentúra so sídlom priamo v prízemí budovy. Majitel môže apartmán využívať 30 dní v roku.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247