Späť na výsledky

Apartmány priamo pri prepojení stredísk Saalbach a Zell am See

2-4
ID: AT0203

Skvelá príležitosť kúpiť nehnuteľnosť v jednej z najväčších oblastí v Alpách vo Viehhofen - s prepojením na oblasť Zell am See / Kaprun a Skicircus Saalbach …

Prečítajte si viac

433 000 € - 869 000 €

371 289 £ - 745 150 £

525 631 $ - 1 054 903 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Nádherné panoramatické lyžiarske apartmány v skvelej polohe vo Viehhofen, len 7 minút chôdze od lanovky ZellamseeXpress, ktorá spája údolie Glemm a Zell am See.

POLOHA: Málo známy Viehhofen je malé mestečko, ktoré má výhodnú polohu medzi dvoma rozľahlými lyžiarskymi strediskami - Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn a Zell am See-Kaprun. V poslednej dobe sa toto mesto stalo jedným z najvyhľadávanejších miest v Alpách pre nákup nehnuteľnosti - a to predovšetkým hlavne vďaka novovybudovanej lanovke zellamzeeeXpress, ktorá vás v priebehu niekoľkých minút dopraví na vrchol hory Schmittenhöhe v lyžiarskej oblasti Zell am See. Z oblasti Skicircus zase môžete zísť až dole do Viehhofen po zjazdovke 68 a skibusom sa dostanete späť do oblasti Skicircus. Od roku 2019 bude k dispozícii jeden skipas pokrývajúce Skicircus, Zell am See a ľadovec Kitzsteinhorn - celkom teda viac ako 400 km zjazdoviek a 121 lanoviek. V lete je tu možné kúpanie v jazere Zell, ktoré je vzdialené iba pár minút a alebo je možné sa vypraviť na výlet na jednu zo stoviek turistických alebo cyklistických chodníkov. Oblasť Zell am See ponúka tiež vynikajúce golfové ihriská.

NEHNUTEĽNOSŤ: Táto nová výstavba sa bude skladať zo 4 budov s celkom 29 bytmi na predaj. Projekt bude postavený v dvoch po sebe nasledujúcich etapách, pričom v prvých dvoch budovách, ktoré majú byť postavené v období od mája 2021 do decembra 2022, bude na predaj 15 bytov. Projekt bude postavený na kopci, takže bude ponúkať nádherné panoramatické výhľady do údolia a na okolité vrcholky hôr. K predaju budú byty s 2, 3 a 4 spálňami. Každý z nich bude dodávaný na kľúč vrátane terasy alebo balkóna, bude plne zariadený a bude sa predávať s parkovacím miestom (v garáži alebo vonku) a so skladovacím priestorom.

POUŽITIE: Apartmány ponúkajú kombináciu súkromného užívania a profesionálneho prenájmu. Súkromné ​​použitie bude možné počas 4 týždňov ročne (plus na last minute moment). O prenájom sa bude starať skúsená agentúra, ktorá bude zabezpečovať komplexné služby vrátane odbavenia hostí, marketingu a inzercie nehnuteľnosti na rezervačných weboch, upratovania atď.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247