Späť na výsledky

Apartmánový dom s 5 bytmi, Hermagor

ID: AT0216

Skvelá investičná príležitosť! Apartmánový dom s 5 bytmi na predaj v obľúbenej oblasti Hermagor a len 10 minút jazdy autom od lyžiarskeho strediska Nassfeld …

Prečítajte si viac

450 000 €

383 051 £

467 282 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

V samom srdci lyžiarskej oblasti Hermagor sa nachádza tento apartmánový dom s 5 bytmi na predaj.

POLOHA: Nehnuteľnosť je umiestnená v pokojnej polohe s nádherným výhľadom na okolité hory. Oblasť Hermagor je obľúbenou turistickou destináciou. Len 5 minút jazdy od budovy je jazero Presseggersee s možnosťou kúpania a len za 10 minút sa autom dostanete do lyžiarskeho areálu Nassfeld s viac ako 105 kilometrami zjazdoviek. V bezprostrednej blízkosti nájdete aj golfové ihrisko.

NEHNUTEĽNOSŤ: Priestranný bytový dom pozostáva z celkom 5 apartmánov, každý s vlastným vchodom, ktoré ponúkajú ubytovanie pre 2, 4 a 6 osôb. Apartmány sú predávané plne zariadené. V prízemí je v súčasnej dobe k dispozícii útulný spoločenský priestor a práčovňa, ďalej je tu ďalší priestor pre rozšírenie alebo vybudovanie ďalších apartmánov. Do prvého poschodia sa dostanete po vonkajšom schodisku. Tu sú tri apartmány, každý s vlastnými vchodovými dverami a malou terasou / sedením pred bytom. Dva apartmány majú dve priestranné spálne, kúpeľňu s vaňou a obývacia izba s kuchyňou. Tretí byt má priestrannú spálňu, kúpeľňu s vaňou a obývacia izba s kuchyňou. Kuchyne sú vybavené vstavanými spotrebičmi. V druhom poschodí sú dva identické apartmány, každý so spálňou, kúpeľňou s vaňou a obývacou izbou s kuchynským kútom. Apartmány v prvom a druhom poschodí sú vybavené nábytkom a možno ich ihneď prenajať. V suteréne je kotolňa.

Pozemok o ploche 578 m2 je obdĺžnikového tvaru a je z veľkej časti využívaný ako parkovacia plocha.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247