Späť na výsledky

Apartmán s vlastným bazénom a bez povinného prenájmu

2 1
ID: AT0292

Rarita! Apartmán s vlastným súkromným bazénom a bez povinného turistického prenájmu v pokojnej top lokalite v Scheiflingu v Štajersku.

Prečítajte si viac

475 000 €

415 437 £

507 547 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Nádherný apartmán bez povinného prenájmu s vlastným bazénom v štajerskom Scheiflingu na predaj!

POLOHA: Scheifling je pôvabná historická rakúska dedinka založená v roku 972. Má cca 1500 obyvateľov, nachádza sa v nadmorskej výške 762 m.n.m. a je obklopená krásnymi štajerskými Alpami. Je vzdialená od masívneho turistického ruchu, ale zároveň sa v krátkej dojazdovej vzdialenosti nachádza niekoľko lyžiarskych stredísk a aj v lete ponúka oblasť širokej možnosti trávenia voľného času. V zime je Scheifling v krátkej dojazdovej vzdialenosti od niekoľkých lyžiarskych stredísk. Najbližšie sú strediská Lachtal (36 km zjazdoviek a lyžiarskych trás, vo výške 1600 – 2222 m.n.m.) a Kreischberg (42 km zjazdoviek, do výšky 2 118 m.n.m), vzdialené iba 20 minút autom. Ďalej je možné lyžovať aj v Grebenzene, v Gaal a na Frauenalpe. Okolie tiež ponúka veľké množstvo bežeckých tratí a ďalšie zimné radovánky, napr. korčuľovanie na zamrznutých rybníkoch. V lete je v okolí Scheiflingu mnoho chodníkov pre pešiu turistiku aj horské bicykle. Ďalšie aktivity v blízkosti zahŕňajú golf, paragliding, jazdu na koni, tenis a pri teplejšom počasí aj kúpanie v mnohých okolitých kúpaliskách a rybníkoch. Scheifling je ale vhodný aj na celoročné bývanie. Má všetku infraštruktúru vrátane škôlky, školy, lekára, stanice a samozrejme najrôznejších obchodov a služieb.

NEHNUTEĽNOSŤ: Tento exkluzívny byt na prízemí bytového komplexu ponúka cca 84 m2 obytnej plochy. Byt pozostáva zo vstupného priestoru so šatňou, obývacej izby s jedálenským kútom a kuchyňou. Z obývacej izby sa vstupuje na veľkú, južne orientovanú terasu so zimnou záhradou a súkromným bazénom s rozmermi 3 x 7 m. Kuchyňa je vybavená kvalitnou kuchynskou linkou na mieru a disponuje praktickou špajzou o rozlohe cca 2 m2. Ďalej sú tu 2 spálne, ktoré majú spoločnú kúpeľňu s umývadlom, vaňou, sprchovacím kútom, elektrickým radiátorom na uteráky a prípojkou na práčku. Z jednej zo spální je tiež vstup na severne orientovanú terasu. V kúpnej cene je zahrnutá vonkajšia komora (cca 6m2). Bytový komplex navyše disponuje ďalšími spoločnými priestormi/miestnosťami s technickým zázemím a zastrešeným priestorom na triedenie odpadu. Nehnuteľnosť dopĺňajú dve kryté parkovacie státia s prístreškom. K dispozícii je aj dostatok parkovacích miest na návštevy.

UŽITIE: Nehnuteľnosť je možné využívať ako trvalé bydlisko, ako rekreačnú rezidenciu bez povinného prenájmu alebo ako investičnú nehnuteľnosť na trvalý alebo turistický prenájom.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247