Späť na výsledky

Apartmán s nádherným výhľadom a zimnou záhradou v Bad Gasteine

3
ID: AT0049

Tento úžasný 3-izbový apartmán sa nachádza na 4. poschodí rezidenčnej budovy v blízkosti krásnej promenády Kaiser v idylickom kúpeľnom mestečku Bad Gastein. Dve obrovské terasy ponúkajú nádherný výhľad na mesto a hory.

Prečítajte si viac

240 000 €

217 611 £

281 526 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tento apartmán sa nachádza v pôvabnom kúpeľnom meste Bad Gastein, ktoré ponúka všetko od krásnej prírody, športu a voľnočasových aktivít až po kultúru a skvelú gastronómiu. V zime je údolie Gastein rajom pre lyžiarov a snowboardistov s desiatkami kilometrov dokonale upravených zjazdoviek. Ak sa chcete vydať ďalej, ľahko dostupné sú golfové ihriská, ale aj iné lyžiarske strediská, ako je Zell am See / Kaprun. Apartmán sa nachádza na 4. poschodí rezidenčného domu s výťahom, ktorý bol zrekonštruovaný v roku 2007 a bol vylepšený pridaním kúpeľného areálu, reštaurácie, recepcie a ďalším vybavením. Apartmán má zimnú záhradu a dva balkóny s panoramatickým výhľadom na celý Gasteinertal. K dispozícii je aj podzemné parkovacie miesto. Byt sa skladá z 3 spální, otvorenej obývacej izby s kuchyňou, predsiene, kúpeľne a WC. Byt je kompletne zariadený a môže byť okamžite prenajatý.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247