Späť na výsledky

Nové útulné domy v populárnej oblasti Hinterglemm

2
ID: AT0111

Dve luxusné jednotky v krásnej, novopostavenej horskej chate v lyžiarskej oblasti Saalbach-Hintreglemm s jedinečným štatútom bez povinnosti prenájmu...

Prečítajte si viac

795 000 € - 808 000 €

708 558 £ - 720 145 £

882 366 $ - 896 795 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Predmetom predaja sú dva prekrásne plne zariadené jednotky umiestnené v úžasnej novopostavenej horskej chate v Hinterlengau, pokojnej oblasti v bezprostrednej blízkosti lyžiarskej oblasti Saalbach-Hinterglemm Circus. Lyžiarsky areál Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn je jedným z najvyššie položených stredísk v Rakúsku a ponúka rozmanité možnosti rekreačných aktivít po celý rok. V zime tu nájdete viac ako 270 km plne prepojených a dokonale udržiavaných lyžiarskych terénov s veľkým množstvom zjazdoviek, ktoré sú ideálne pre lyžiarov všetkých úrovní. Oblasť sa môže pochváliť asi 400 km cyklistických a turistických trás a dvoma 18-jamkovými golfovými ihriskami. Oblasť je ľahko dostupná z Prahy (6 hod), Brna (6 hod cez Viedeň) a Českých Budějovíc (4,5 hod cez Dolní Dvořiště). Každá jednotka bude mať vlastný súkromný vchod a bude rozložená na 3 podlažiach. V suteréne nájdete podzemné parkovisko a spálňu s vlastnou kúpeľňou. V prízemí bude druhá hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou obklopená priestrannou terasou a otvoreným obývacím priestorom s integrovanou kuchyňou a jedálenským priestorom. Na najvyššom poschodí nájdete ďalšie terasu. Potenciálni majitelia môžu podľa svojich preferencií pridať aj wellness priestor. Každá nehnuteľnosť vyžaruje svoje vlastné kúzlo a je zariadená v modernom alpskom štýle. Samozrejmosťou je krásny výhľad na okolité alpské scenérie. Vzhľadom k tomu, že nehnuteľnosť je vo fáze plánovania, je stále možné ju zmeniť na súkromnú rezidenciu. Tieto nehnuteľnosti budú mať status "druhého domova" a noví majitelia budú mať plnú flexibilitu vo využívaní bytu ako rekreačnej nehnuteľnosti. K dispozícii je tiež možnosť prenájmu.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247