Späť na výsledky

Apartmán s 2 spálňami pri jazere Ossiach, Sattendorf

2 áno
ID: AT0277

Nádherný apartmán pri jazere Ossiach, len dve minúty autom od lyžiarskeho strediska Gerlitzen, je ideálnym miestom pre zimnú aj letnú dovolenku.

Prečítajte si viac

299 000 €

257 738 £

327 309 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Krásny a kompletne zariadený apartmán v skvelej lokalite len pár minút od pôvabného korutánskeho jazera Ossiach a od lyžiarskeho strediska Gerlitzen Alpe. BEZ POVINNOSTI PRENÁJMU!

LOKALITA: Rezidencia s iba 7 bytmi sa nachádza cca 50 metrov vzdušnou čiarou od severovýchodného brehu jazera Ossiach v dedine Sattendorf na úpätí Gertlitzských Álp. Mestečko Villach je vzdialené 10 minút autom a na zastávku autobusu, vlaku či lode dôjdete pešo. Táto krásna lokalita ponúka mnoho dostupného voľnočasového vyžitia v lete aj v zime: lyžiarske zjazdovky, cyklistické a turistické chodníky, kúpanie v jazere (pláž 15 minút pešo od domu), golfové ihriská (12 ihrísk do 30 minút autom), troje termálne kúpele, tenisové kurty, množstvo prírodných a kultúrnych pamiatok v okolí a ďalšie. Najbližšia lyžiarska oblasť s viac ako 67 km zjazdoviek je vzdialená autom len pár minút. Počas 30 minút sa dostanete do Bad Kleinkirchheimu s ďalšími viac ako 100 km zjazdoviek.

NEHNUTEĽNOSŤ: Pri stavbe tohto moderného bytového domu bol kladený dôraz na kvalitu a dlhovekosť materiálov (betón, oceľ, rad prvkov na ochranu budovy) a na stavbe sa podieľali miestni remeselníci.

Apartmán na predaj má 46 m2, obývacia izba s kuchyňou, 2 spálňu, terasu a záhradku (30 m2). Apartmán sa predáva zariadený a je určený ihneď na používanie. Byt má parkovacie miesto a pivnicu.

UŽITIE: Apartmán je bez povinnosti turistického prenájmu, to znamená, že majiteľ nie je povinný apartmán prenajímať, ale v prípade záujmu môže.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247