Späť na výsledky

Apartmán bez povinnosti prenájmu vo Schladmingu

1
ID: AT0168

Ponúkame na kúpu staršej apartmán blízko centra Schladmingu bez povinného turistického prenájmu..

Prečítajte si viac

380 000 €

351 223 £

450 520 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tento veľký apartmán sa nachádza v Schladmingu, iba 10 minút chôdze od centra a 15 minút od lanovky Planai.

Zastávka skibusu je v bezprostrednej blízkosti. Lyžiarske stredisko Schladming zahŕňa štyri lyžiarske strediská (Hauser Kaibling, Planai, Hochwurzen a Reiteralm), ktoré tvoria jeden prepojený lyžiarsky areál so 123 km zjazdoviek, ktorý je súčasťou väčšej oblasti "Ski Amadé" (760 km). V lete je tu k dispozícii na 1 000 km turistických chodníkov, 930 km cyklistických chodníkov, 5 golfových ihrísk a 19 ciest via ferrata.

Tento byt o ploche 91,74 m² má otvorený obývacia izba a kuchynský kút s krásnymi kachľovou pecou, ​​ktoré v chladnom období poskytujú príjemné teplo. Kuchyňa a obývacia časť sú vybavené vysoko kvalitným nábytkom vo vidieckom štýle. V byte je priestranná spálňa s poschodovou posteľou. Túto spálni je možné prerobiť na klasickú spálňu. Obývací priestor aj spálňa majú samostatné balkóny s južnou orientáciou a výhľadom na Planai a Schladming. Ďalej sú tu 2 kúpeľne so sprchou a toaletou a tiež predsieň. Na pozemku je k dispozícii súkromná garáž a vlastné sauna. Apartmán je bez povinnosti prenájmu, čo je v tejto oblasti vzácnosť, však prenajímaný byť môže.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247